'כאשר אנו משנים את האופן שבו אנו מסתכלים על דברים,
הדברים שאנחנו מסתכלים עליהם משתנים'

דר' ויין דייר

מכללת השראה - NLP באשקלון

ברוכים הבאים !

 

מכללת השראה ללמודי NLP וחשיבה חיובית הוקמה על ידי במסגרת תהליך שינוי משמעותי בו יצאתי לדרך עצמאית לאחר שנים רבות של עבודה כשכירה באגף הרווחה.

הייתי מאד גאה בעבודתי ברווחה. כשותפה למעגלי חיים רבים, במשך 25 שנים, למדתי לקבל ולהכיל כמעט כל אחד, קיבלתי פרופורציות, נטעתי תקווה והצלחתי לעזור ולשפר את איכות חייהם של הפונים; אבל הגיע שלב בו העניין והסיפוק כבר לא הצליחו לכפר על הכשלים והבעיות של הארגון והתחילה לחלחל בתוכי ההבנה ש'הזיזו לי את הגבינה' והגיע הזמן לעשות שינוי.

לימודי NLP הם שהפיחו בי את ההשראה ונתנו לי את האומץ והגמישות לעשות זאת. התחלתי ליישם את כל הכלים והטכניקות שלמדתי ב NLP -בשעות של תרגולים (בכתה ומחוצה לה עם חברים בבית ובבתי קפה). שיטת ה – NLP היא שעזרה לי לשנות דפוסי חשיבה, לחלום חלומות ולהפכם למציאות וכך פתחתי קליניקה ומכללה.

ההתנסות האישית החדירה בי את הרצון 'להעביר את זה הלאה'. הצבתי לעצמי מטרה להנגיש את הכלים הנפלאים האלה לאנשים נוספים במסגרת תהליך למידה חווייתי.

בקורסים ובקליניקה אני מתפעלת כל פעם מחדש מכוחה של הגישה החיובית לסייע ולפתור בעיות באופן יעיל וממוקד. אין סיפוק גדול יותר מן היכולת להקל על חייו של האחר, לגרום לו להרגיש טוב יותר עם עצמו ועם הסובבים לו.

 

NLP היא שיטת אימון וטיפול יישומית, פשוטה וברורה. יש בכוחה להתוות דרך לכל מי שחפץ בכך, לשיפור התוצאות בכל תחומי החיים למען החיים הטובים, שכולנו ראויים להם.  

אני מזמינה אתכם  לקחת חלק בחזון שלנו, להתחבר לחוזקות  ולשנות את חייכם ואת חיי הסובבים אתכם באמצעות  הקורסים של 'מכללת השראה'

. מדובר בקורסים חווייתיים ומרתקים, עשירים בהתנסויות ותרגילים  בהם תוכלו להיתרם מידע, ניסיון ותובנות שנצברו אצלנו במהלך שנים רבות של עבודה בתחום האימון והטיפול.

צוות מכללת השראה ואנוכי מחויבים לאווירת למידה טובה ומכילה בקבוצות קטנות (עד 20 תלמידים בכתה) ומאמינים שתהליך הלמידה בקורסים יגרמו לשיפורים משמעותיים בחייכם ובחיי הסובבים אתכם. 

נהיה אתכם לאורך כל הדרך וביחד נחווה נפלאות !

בהוקרה דפנה ממן ,
עו"ס ו - NLP טריינר

צוות המכללה

NLP פרקטישינר

BSW ו-NLP טריינר, מייסדת המכללה, בעלת קליניקה לטיפול ואימון באשקלון.
נעים להכיר, שמי דפנה, אני עוסקת בטיפול יותר מ- 25 שנים. בעברי הקמתי וניהלתי מסגרת יום לנוער בסיכון, הנחתתי קבוצות הורים וקבוצות של נפגעות תקיפה מינית, הדרכתי סטודנטים לעבודה סוציאלית והנחתי קורסים בתחום הפסיכולוגיה החיובית במוסדות שונים.

התובנות, הטכניקות והכלים של ה- NLP שינו את תפיסת עולמי ושדרגו באופן משמעותי את הגישה שלי לטיפול ולחיים בכלל. הבנתי שבכל אחד מאיתנו יש הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים או מאמינים ורק צריך למצוא את הדרך לטפח ולהוציא את זה החוצה. בזכות ה- NLP אזרתי עוז לעזוב עבודה קבועה ומסודרת כשכירה ולצאת לדרך עצמאית כמטפלת, מאמנת ומרצה ומאז חיי מלאים בשמחה, עשייה ויצירה.

המרצים שלנו

עובדת סוציאלית ומומחית  NLP . עוסקת מזה 12 שנה בתפקידי ליווי והעצמה של אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה ממשבר ובתפקידי ניהול מקומי וארצי  של מסגרות לשיקום נפשי, חברתי ותעסוקתי. 

נעים להכיר, שמי נועה, אני מאמינה כי  לכל אדם היכולת ליצור שינוי בחייו ולגדול אל אשר חפץ. לפעמים צריך 'נר' שיאיר את דרכו  ויסייע לו לבנות את  מתווה הדרך בה הוא בוחר לפסוע.

 למידה מעמיקה  של תפיסת העולם שבבסיס שיטת ה- NLP היא תשתית נפלאה לצמיחה. לימוד השיטה הוסיף לי כלים משמעותיים לשיפור  תהליכי התפתחות אישית  בקרב האנשים שאני מלווה. זכיתי לראות אנשים עושים כברת דרך אדירה אישיותית וביצועית ביחס למה שציפו בתחילת דרכם וזה מחזק את רצוני להרחיב את מעגל ההשפעה שלי כי 'אין למעלה מזה'.

צוות - אני אלמה ונועה

מרצה, מעבירה סדנאות ומטפלת ב'דרך האלמה', קליניקה לטיפול משולב בנשים באמצעות NLP, הילינג, תטא הילינג, דמיון מודרך ועוד.

נעים להכיר, שמי אלמה, אני מאמינה בלהפוך רעיונות למציאות. לעשות, לנסות ומקסימום להצליח! כל יציאה לעשייה היא הצלחה ואם התוצאה לא כמו שרצינו, הרי שתמיד אפשר לתקן.

מחוויות חיי וכאמא לשני זוגות תאומים למדתי שאנחנו אלה שבוחרים היכן למקד את הפוקוס בחיינו, האם בקושי של הריון בסיכון או במחשבה על בריאה של שתי נשמות חדשות לעולם. 

בקליניקה ובסדנאות אני מסייעת לכל אחת להגיע ליעוד שלה ולחיות את חייה בדרך שנועדה לה באמת. 

הקורסים שלנו

NLP PRACTITIONER

הקורס הראשון  והחשוב ביותר בסדר ההסמכה, בקורס זה לומדים את שפת  ה-NLP ומפתחים גישה חדשה לחיים. הקורס מקנה כלים ליצירת שינוי אמיתי בחיים באמצעות העצמה, שיפור התקשורת וחיבור למשאבים. 

התעודה שתקבלו הנה הסמכה רשמית ובינלאומית מטעם בית הספר העולמי HNLP.

NLP
MASTER

העמקה ושכלול היכולת להשתמש במגוון הכלים והטכניקות שנלמדו בקורס הפרקטישינר.

בקורס תלמדו לעבוד באופן יצירתי עם הכלים של ה – NLP ולייצר לעצמכם מרחב אינסופי של אפשרויות להגשמת הפוטנציאל שלכם עבורכם ועבור המונחים שלכם

NLP
און ליין למטפלים

הקורס מיועד למטפלים, מאמנים, מחנכים ומדריכים השואפים להתפתח מבחינה מקצועית, לפתח גישה טיפולית מאפשרת ומעצימה, להעשיר את ארגז הכלים ולהרחיב את מעגל ההשפעה שלהם.

קורס דיגיטלי בזום, כולל שתי סדנאות פרונטליות להעמקת התרגול וחלוקת תעודת. מיועד ל – 15 תלמידים בלבד במחזור, על מנת להבטיח למידה אישית ומשמעותית. 

NLP
מעשי

הזדמנות מיוחדת ללמוד באופן פרקטי את הכלים האפקטיביים ביותר של ה – NLP ליצירת שינויים בחיים בארבעה מפגשים בלבד.

בקורס נלמד כיצד להתגבר על אמונות מגבילות ולאמץ אמונות מעצימות, כיצד להתחבר לכוחו של תת המודע, לבנות חזון ולהופכו למציאות.

 

 

מלאו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

ראשי
דילוג לתוכן