'כאשר אנו משנים את האופן שבו אנו מסתכלים על דברים,
הדברים שאנחנו מסתכלים עליהם משתנים'

דר' ויין דייר

מכללת השראה - קורסי NLP באשקלון

ברוכים הבאים !

'מכללת השראה' ללימודי NLP וחשיבה חיובית הוקמה על ידי במסגרת תהליך שינוי משמעותי בו יצאתי לדרך עצמאית לאחר שנים רבות של עבודה בהן שירתתי כעובדת סוציאלית באגף הרווחה.

הייתי מאד גאה בעבודתי ברווחה. כשותפה למעגלי חיים רבים, במשך 25 שנים, למדתי לקבל ולהכיל כמעט כל אחד, קיבלתי פרופורציות, נטעתי תקווה והצלחתי לעזור ולשפר את איכות חייהם של הפונים; אבל הגיע שלב בו העניין והסיפוק כבר לא הצליחו לכפר על הכשלים והבעיות של הארגון והתחילה לחלחל בתוכי ההבנה ש'הזיזו לי את הגבינה' והגיע הזמן לעשות שינוי.

לימודי NLP הם שהפיחו בי את ההשראה ונתנו לי את האומץ והגמישות לעשות שינוי. התחלתי ליישם את כל הכלים והטכניקות שלמדתי ב NLP -בשעות של תרגולים (בכתה ומחוצה לה עם חברים בבית ובבתי קפה). למדתי לשנות דפוסי חשיבה, לחלום חלומות ולהפכם למציאות וכך עזבתי את הרווחה ופתחתי קליניקה לטיפול במבוגרים.  

ההצלחה האישית החדירה בי את הרצון 'להעביר את זה הלאה'. הצבתי לעצמי מטרה להנגיש את הכלים הנפלאים האלה לאנשים נוספים במסגרת של תהליך למידה חווייתי, וכך פתחתי את המכללה. מכללת 'השראה' ללימוד קורסי NLP בדרגות פרקטישינר ומאסטר פרקטישינר. 

בקורסים ובקליניקה אני מתפעלת כל פעם מחדש מכוחה של הגישה החיובית לסייע ולפתור בעיות באופן יעיל וממוקד. אין סיפוק גדול יותר מן היכולת להקל על חייו של האחר, לגרום לו להרגיש טוב יותר עם עצמו ועם הסובבים לו.

 

NLP היא שיטת אימון וטיפול יישומית, פשוטה וברורה. יש בכוחה להתוות דרך לכל מי שחפץ בכך, לשיפור התוצאות בכל תחומי החיים למען החיים הטובים, שכולנו ראויים להם.  

אני מזמינה אתכם  לקחת חלק בחזון שלנו, להתחבר לחוזקות  ולשנות את חייכם ואת חיי הסובבים אתכם באמצעות  לימודי NLP  ב'מכללת השראה'

מדובר בקורסים חווייתיים ומרתקים, עשירים בהתנסויות ותרגילים  בהם תוכלו להיתרם מן הידע, הניסיון והתובנות שרכשנו  במהלך שנים רבות של עבודה בתחום האימון והטיפול.

צוות 'מכללת השראה' מורכב מאנשי מקצוע עם רקע טיפולי עשיר. אנו  מתחייבים  לאווירת למידה טובה ומכילה בקבוצות קטנות (עד 20 תלמידים בכתה) ומאמינים שתהליך הלמידה בקורסים יביא לשיפור משמעותי בחייכם ובחיי הסובבים אתכם. 

נהיה אתכם לאורך כל הדרך וביחד נחווה נפלאות !

בהוקרה דפנה ממן ,
עו"ס ו - NLP טריינר

קורסי NLP
מלאו פרטים ונחזור אליכם בשמחה
ראשי
דילוג לתוכן