קורס NLP מאסטר !

הסמכה בינלאומית מטעם בית הספר העולמי HNLP

מכללת השראה - קורס NLP מאסטר באשקלון

מאוהב/ת ב – NLP?
רוצה להעמיק ולהתמקצע בתחום?
לאמן ולהעצים אחרים ?

NLP מאסטר אורות

הקורס הזה הוא בדיוק בשבילך
בוא/י להיות מאסטר ב- NLP
ופסיכולוגיה חיובית. 

NLP פרקטישינר אדוות

בקורס  NLP מאסטר נלמד

 • לפתח זהות מעצימה של מאסטר.
 • לעבוד ב'קו הזמן' בכדי להביא לשינויים עמוקים בתהליך קצר ומשמעותי.
 • להרחיב את מעגל ההשפעה באמצעות שכלול ושדרוג מיומנויות האימון.

למי מיועד הקורס?

 • למסיימי קורס פרקטישינר המעוניינים להמשיך ולהתמקצע.
 • למי ש'נדבק בחיידק' ה - NLP ורוצה עוד..
 • למי שמשתוקק להמשיך לשפר את חייו ולהעצים את סביבתו.

'למדתי שאפשר לנוע ב'קו הזמן' אל עבר הילדות,

לעצב מחדש תכנים שהוטבעו בנו בעבר,

לשנות אמונות מגבילות ועל ידי כך להשתחרר ולייצר עתיד מבטיח..'

טליה סבח

קורס NLP מאסטר
27.7.22 - 2.5.22

ימי ד' אחה"צ בין השעות 21:30 - 17:00

*3 מפגשים ביום ב'

נותרו מקומות בודדים!
השאירו טלפון ונחזור אליכם בשמחה!

ראשי

צוות המכללה

NLP פרקטישינר

BSW ו-NLP טריינר, מייסדת המכללה, בעלת קליניקה לטיפול ואימון באשקלון.

נעים להכיר, שמי דפנה, אני עוסקת בטיפול יותר מ- 25 שנים. בעברי הקמתי וניהלתי מסגרת יום לנוער בסיכון, הנחתתי קבוצות הורים וקבוצות של נפגעות תקיפה מינית, הדרכתי סטודנטים לעבודה סוציאלית והנחתי קורסים בתחום הפסיכולוגיה החיובית במוסדות שונים.

לימודי NLP – התובנות, הטכניקות והכלים של השיטה המופלאה הזו שינו את תפיסת עולמי ושדרגו באופן משמעותי את הגישה שלי לטיפול ולחיים בכלל. הבנתי שבכל אחד מאיתנו יש הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים או מאמינים ורק צריך למצוא את הדרך לטפח ולהוציא את זה החוצה. בזכות ה- NLP אזרתי עוז לעזוב עבודה קבועה ומסודרת כשכירה ולצאת לדרך עצמאית כמטפלת, מאמנת ומרצה ומאז חיי מלאים בשמחה, עשייה ויצירה.

NLP מאסטר

עובדת סוציאלית ומומחית  NLP . עוסקת מזה 12 שנה בתפקידי ליווי והעצמה של אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה ממשבר ובתפקידי ניהול מקומי וארצי  של מסגרות לשיקום נפשי, חברתי ותעסוקתי. 

נעים להכיר, שמי נועה, אני מאמינה שלימודי  NLP הם בסיס ותשתית נפלאה לצמיחה. לימוד השיטה הוסיף לי כלים משמעותיים לשיפור  תהליכי התפתחות אישית עבורי ועבור האנשים שאני מלווה. זכיתי לראות אנשים עושים כברת דרך אדירה אישיותית וביצועית ביחס למה שציפו מעצמם בתחילת הדרך  וזה מחזק את רצוני להרחיב את מעגל ההשפעה שלי כי 'אין למעלה מזה'.

NLP מאסטר אורות

NLP טריינר, עוסקת יותר מ -17 שנה בקידום אנשים ועסקים להגשמה. 

נעים להכיר, שמי מרי קסלר לופו. מייסדת MWay, מיזם המסייע לאנשים להתקדם    לשלב הבא בקריירה ובעסק מתוך תשוקה משמעות וייעוד. אני מאמינה שאומץ, נחישות ויוזמה הם המשאבים החשובים ביותר   לצמיחה והתפתחות. 

לימודי NLP עזרו לי להתפתח  ולקדם את הקריירה האישית באופן משמעותי. זו הסיבה שאני משתמשת בכלים הנפלאים של השיטה בכל תחומי העיסוק שלי. 

 בהכשרתי אני יועצת מוסמכת להתפתחות קריירה ופיתוח עסקי,  יועצת SFM (מידול מפתחות ההצלחה של רוברטס דילטס),     מנחה פנורמה חברתית וכן בעלת תואר שני במדעי הרפואה ועוסקת בפסיכותרפיה גופנית.

 

בואו לחוות כיצד ניתן לשנות ולהשתנות

כאשר מתמסרים ומעמיקים בלימודי NLP

NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר
NLP מאסטר אורות
NLP פרקטישינר
NLP מאסטר אורות

והנה חלק קטן ממה שמספרים בוגרי קורס מאסטר NLP במכללת השראה

רונן הררי
רונן הררי
קרא עוד
קורס המאסטר היה קורס מעצים מאד, איכותי, משמח, מרענן מרגש, חווייתי ומקדם. היום בו התקיים הקורס היה עבורי היה יום חג שחיכיתי לו בהתרגשות, סקרנות ושמחה. בקורס זה ניטעה בי יותר מוטיבציה לדייק את חיי ולהתחבר לכישרונותיי. קיבלתי כלים נפלאים להתמודד עם סיטואציות שבעבר הייתי מתוסכל מהם. הביטחון העצמי שלי עלה פלאים, אני מרגיש עוצמתי מאד, עם יכולת לאמן אחרים בשלווה וברוגע. המנחה המדהימה שלנו הטריינרית הייחודית דפנה ממן היא המפתח הראשי להצלחת הקורס. אישיותה, מקצועיותה ומידותיה הנעימות והטובות עוצמת הרכות שבה והתקשורת הבין אישית עם ניסיונה האדיר במשך 25 שנה בעבודה הסוציאלית בעיניי הם מתנת השמים שלנו. בקורס זה דפנה בחרה במנחה המדהימה מרי שהוסיפה נדבך עוצמתי ומרגש מאד אני רוצה להודות לברך ולומר לדפנה:" את אלופה, תותחית....בשלוותך, ערנותך ועוצמתך את מזרימה לתלמידייך אנרגיות טובות, נעימות מלאות ביטחון עצמי שלווה ושחרור ומעניקה להם צידה איכותית לדרך מאתגרת" המשיכי להאיר באורך הנפלא.
יעל ברכה
יעל ברכה
קרא עוד
קיבלתי יכולת להכיר ולדייק את עצמי, לזהות קשיים ופחדים שקיימים בי, לטפל בהם ולהביא את עצמי להשלמה ושלווה עם מי שאני. זה נסך בי כוחות להתקדם ולהתנסות בדברים חדשים. וגם הידיעה שכולנו בני אדם במסע של התפתחות אישית והקשיים יכולים להיות טריגר להתקדמות בחיינו אם נסתכל עליהם בצורה נכונה ופרופורציונלית.
זו בניית קומה מעל הפרקטישינר. למשל, הנושא של אמונות שמתבססות לעיתים על עיוותי חשיבה שנוצרים בתקופות שונות בחיים ומקבעים בכך דפוסי חשיבה והתנהגות אחרת שמשפיעים מאוד על מהלך החיים. העבודה בקו הזמן מאוד משמעותית בעניין הזה כי שם ניתן לאתר את נקודת הזמן שתקעה אותי או את המונחה.
מאוד נהניתי מהקורס, מהתכנים, מהקבוצה הנהדרת, מהאווירה המיוחדת והאחווה. ההסברים שלך דפנה היו מאוד מעניינים ורהוטים, הכול הועבר בשלווה ונועם, מאוד נהניתי להגיע לקורס מדי שבוע ולצאת עם דלק ואנרגיות לכל השבוע.
לאורך כל הדרך גילית גמישות ואדיבות גם בנושא השבתון שלי, תודה רבה לך!
עדי אוחיון
עדי אוחיון
קרא עוד
הדבר המשמעותי ביותר שלמדתי בקורס הוא עד כמה שטכניקות וטיפול קצר מועד יכול להיות בעל השפעה ותעלתי.
בנוסף, התפעלתי מהנושאים שנלמדו בשל היותם שכיחים ואותנטיים.
התכנים שעלו בקורס היו מעשירים ורלוונטיים לכל אדם באשר הוא. בקורס התבססו והתחדדו בתהליך הלמידה. תכנים שהועברו במאסטר וערך המוסף היה בטכניקות נוספות שנלמדו. קיבלתי כלים יעילים נוספים והעמקתי בעולם תוכן ייחודי ומלא עניין. הקורס היה מקצועי, יסודי ומעמיק. המצגות והספר ברורים ומאורגנים היטב. החומר הועבר בצורה נעימה והאווירה הייתה מעל הכל.
תודה גדולה על ההזדמנות לקבוצה ולמנחה שכמוך 😊
קטי ברמי
קטי ברמי
קרא עוד
קורס שלא ברור שזוכים לו וזאת לאחר שאני לוקחת חלק בהרבה קורסים. קורס עם הנחייה עתירת ידע ושליטה בחומרים. מנחה שנעימה לשומעיה נותנת מענה ומשיבה בסובלנות על כל שאלה תומכת מסייעת לכל מבקש למצוא את הדרך ואת התשובה שאליו הוא נזקק והכל בצניעות וענווה.
קורס בהחלט מעשי וברור מלא בידע חוויה וישום הנלמד. גם המשובים הנפלאים שמחברים את התיאוריה להפנמה אצל הלומד וכמות החומר לשיעור בהחלט ברמת הסבירות המתקבלת ללא עומס מיותר מה שצריך!
ערך המוסף של קורס המאסטר לעומת הפרקטישינר זה ההסתכלות הפנימית על הדרך שלי, לעשות מעין עצירה שלא נעשתה אצלי באף תחנה בחיי ולבחון מהו 'מסע הגיבור' האישי שלי מאיפה אני מתחילה ולאן אני רוצה להגיע מעבר לכל הטכניקות הרבות שרכשתי בקורס. ואם אדייק לגבי ערך המוסף בטכניקות אז הטכניקה של יציאה ממלכוד-מסייעת לי רבות בכל תחום שאליו אני נקלעת.
רוצה להמשיך ולפתח את יכולת ההקשבה ומיומנות שאילת השאלות, תחום גנרי שתורם לי בכל ההתמחויות שאני עוסקת בהן.
רן וייס
רן וייס
קרא עוד
הקורס היה מעצים ומעשיר ביותר, התכנים נהדרים, מקצועיים ונראה שהייתה בהם הרבה השקעה. דפנה מצוינת מכוונת, מובילה למקום הנכון ומקצועית ביותר. יכולת ההכלה שלה, ההתחשבות והגמישות תרמו רבות למוטיבציה ללמידה ולהצלחה בקורס.
השילוב של מרי והעברת הטכניקות על ידה וההדגמות שערכה תרמו רבות ליכולות המקצועיות שלנו, לתכני הקורס ולהבנת טכניקות מתקדמות עבודה כגון בקו הזמן.
מאוד נהניתי בקורס, האווירה היתה נהדרת והיום אני בהחלט מרגיש מאסטר, שולט ביכולות שלי ב-NLP. מרגיש שיכול לתת מהמטען והידע שיש לי לאחרים וזה מאוד משמח.
הדבר הכי משמעותי שלמדתי בקורס הוא להבין את הזהות של מאסטר ומסע הגיבור וליישם אותו עבורי. לכתוב את מסע הגיבור שלי ומה המשמעות שלו בעיני. להבין יותר לעומק על איזה אמונות ישבו הדברים אצלי ושעכשיו בתור מאסטר יש לי את כל הכלים לשנות את החיים שלי.
מעבר לכך קבלתי המון בטחון וסיפוק מתרגולים על אנשים שבאו ורצו לעבור אימון אצלי. התהליך שעברתי יחד עם אנשים אלה תוך יישום הטכניקות שנלמדו במהלך המאסטר הביאו אותם למקום אחר ולהכרות מעמיקה יותר מבחינה יישומית ורגשית עם עולם ה-NLP.
מה שמדהים בעיני וזה החידוש של המאסטר מעבר לפרקטישינר הוא שעשינו שילוב בין הכלים השונים והטכניקות של ה-NLP בשיטות מתקדמות תוך יישום והדגמה בכיתה. זה הוביל אותנו לרמה יישומית אחרת של עקרונות ה-NLP. על ידי כך רמת המקצועיות שלנו עלתה משמעותית.
טליה סבח
טליה סבח
קרא עוד
הקורס לטעמי מצוין, מלא בתכנים מעניינים ומעשיר מאד. למדתי כלים רבים וטכניקות רבות שלא היו ידועות לי. למדתי לא לתייג את עצמי, הבנתי שאפשר לשנות היסטוריה אישית ואפילו לעשות 'הטבעה מחודשת' לאירועי עבר. עיקר השוני מקורס הפרקטישינר זה העבודה ב'קו הזמן'. התמודדות עם העבר שלי שהיה רצוף ברגשות שליליים וחרדה. הצלחתי לשנות אמונות מגבילות, זיכרונות מן העבר. למדנו לייצר תמונות עתיד שרצויה לנו, להטמיע אותה בתת המודע ובכך לייצר אופטימיות וביטחון כל מה שנרצה להגשים. אני ממליצה לכולם ללמוד NLP. זוהי מתנה מיוחדת שהאדם מעניק לעצמו.
הקודם
הבא

נותרו מקומות אחרונים!
השאירו טלפון ונחזור אליכם בשמחה!

ראשי
סילבוס

 NLP MASTER PRACTITIONER

מפגש מספר 1  2.5.22
זהות של מאסטר
'עם כוח גדול באה אחריות גדולה'. מה זה אומר להיות NLP מאסטר?

                        

מפגש מספר 2  11.5.22
כיצד לאתר אמונות שורש 
תשאול מעמיק ליצירת שינוי יסודי בחסמים מן העבר. 

מפגש מספר 3  16.5.22
ניהול וויסות רגשות
מדוע צריך רגשות ואיך אפשר להשתמש בהם לצמיחה והכוונה.

מפגש מספר 4 18.5.22
שחרור מתלות רגשית והתמכרויות
'בראשית היה הרגש' (סטיבן אסמה) –  איתור ושחרור תלות. 18.5

מפגש מספר 5 25.5.22
קונפליקט בין ערכים ויציאה ממלכוד
פתירת קונפליקטים אישיים באמצעות בירור ערכים מעמיק וטכניקה מורכבת ליציאה ממלכוד.  

מפגש מספר 6 30.5.22 

עבודה בקו הזמן / מודל S.C.O.R.E
מסע בזמן תוך תשומת לב לסיפורים שמעצבים את חיינו. 

מפגש מספר 7 1.6.22 
הטבעה מחודשת

'לעולם לא מאוחר לחוות ילדות מאושרת', שינויים בראשית קו הזמן ליצירת שחרור וצמיחה.

מפגש מספר 8  8.6.22
החלטות מפתח
שינויים נוספים בקו הזמן לביטול חסמים ואמונות מגבילות.  

מפגש מספר 9 15.6.22
שחרור מהיר מפוביה
טכניקות מתקדמות של טיפול דיסוציאטיבי להתמודדות עם פחדים וחסמים. 

מפגש מספר 10 22.6.22
מטאפורות ואמנות השימוש בסיפורים

מטאפורות וסיפורים מעוררי השראה כמפתח לשינוי. 

מפגש מספר 11 29.6.22 
דמיון מודרך
 יצירה מודעת של רשמים מנטליים לצורך שחרור והתפתחות. 

מפגש מספר 12 6.7.22 
זריזות לשנון
שינוי אמונות באמצעות שימוש בטכניקות מתקדמות של שיח ושפה. 

מפגש מספר 13 13.7.22
מבוא לאימון / טיפול בקליניקה

איך ליישם את כל הידע שנלמד, שלבי האימון/ טיפול הלכה למעשה. 

מפגש מספר 14 20.7.22
מבחני סיום
משוב תיאורטי ומעשי לקראת ההסמכה. 

מפגש מספר 15 27.7.22
חלוקת תעודות NLP Master Practitioner
מסיבת  סיום 'אנלפיסטית' !

תעודת NLP מאסטר פרקטישינר

התעודה שתקבלו הנה 

הסמכה בינלאומית מטעם HNLP – ביה"ס העולמי ל- NLP ! 

תעודת NLP מאסטר פרקטישינר מאפשרת לכם לאמן אנשים ברמה גבוהה בשיטת NLP, להעצים ולהביא אותם לפריצות דרך משמעותיות בחייהם. 

כמו כן התעודה הזו מוסיפה פרקטיקה ערך וכבוד רב למאמנים ומטפלים בכל שיטות הטיפול למיניהן. 

NLP מאסטר אורות

מה נקבל בקורס NLP מאסטר באשקלון?

 • התפתחות מקצועית - תרכשו כלים ובטחון רב בליווי והובלת אנשים ובהנחיית תהליכים רגשיים עמוקים ומעצימים.
 • תקשורת מקדמת - תלמדו לפתח את ההקשבה ותשומת הלב לדברים החשובים באמת בעבודתכם המקצועית ובחייכם הפרטיים.
 • קבלה והודיה - תעברו תהליך פנימי עמוק בו תחזקו את היכולת להקשיב, לאהוב ולקבל את החיים את עצמכם ואת הסביבה בדיוק כמות שהם.
 • קבלת החלטות - תלמדו לשקול ולקבל את ההחלטות הנכונות בפן המקצועי והאישי מתוך התחברות לרצון המדויק והאותנטי שלכם.
 • התגברות על פחדים ודאגות - תקבלו כלים להתמודד עם מצבים רגשיים מאתגרים בפן המקצועי והאישי.
 • השפעה והעצמה - תלמדו כיצד לשלב ולהטמיע מגוון גדול של תהליכי NLP מקדמים בעבודה ובשגרת חייכם.

מה עוד נקבל ?

Group 179

מרצים עם ניסיון טיפולי מוכח

Group 180

חוברת קורס מקיפה ומקצועית

Group 178

 עד 15 תלמידים בכתה

הקבלה לקורס NLP מאסטר מותנית בראיון אישי וחתימה על חוזה הרשמה
לפרטים נוספים
חייגו:
מורג 052-8826321
רוצים לשמוע עוד?
עדיין מתלבטים?
השאירו טלפון ונחזור אליכם בשמחה
ראשי
* פתיחת הקורס מותנית במינימום נרשמים 
 
* במקרה של ביטול חלק מהמפגשים בגין מגבלות השעה נעבור ללמידה מקוונת
ונשתדל להשלים ככל שיידרש, אך לא נאפשר החזרים כספיים. 

 

דילוג לתוכן