קורס NLP פרקטישינר

הסמכה מטעם הלשכה הישראלית ל - NLP
ובינלאומית מטעם בית הספר העולמי HNLP

מכללת השראה - NLP פרקטישינר באשקלון

רוצה ליצור שינוי בחייך?
להיות יותר מאושר/ת?
לאמן ולהעצים אחרים?

NLP מאסטר אורות

קורסי NLP  זו הדרך שמתאימה לך !
בוא/י להכיר את רזי הפסיכולוגיה החיובית
ולהיות מאמן בשיטת NLP.

NLP פרקטישינר

בקורס NLP פרקטישינר נלמד

 • להגדיר במדויק מה אני רוצה בחיי
 • לתקן ולבנות מערכות יחסים טובות ומיטבות.
 • להתמודד נכון עם מצבי לחץ ומשבר.
 • להשתחרר ממחסומים ולהתגבר על עכבות.
 • לשחררר מטענים רגשיים מהעבר.
 • לעלות על נתיב של שמחה, התפתחות והגשמה

למי מיועד הקורס?

 • לכל מי שמעוניין להרחיב את התפתחותו האישית ולשפר את חייו.
 • לאנשי מקצוע בתחומי הטיפול, חינוך, יעוץ והדרכה, המעוניינים לקבל כלים נוספים, להרחיב את השפעתם ולהנות תהליכי עומק משמעותיים.
 • לאנשי מקצוע מתחום השיווק והמכירות, אשר מעוניינים לשפר את יכולת ההשפעה שלהם.
 • לפורשי צה"ל, עם אופציה להטבה במסגרת היותנו ספקים מורשים של משרד הביטחון.
אחרי החגים
23.3.2022 - 10.11.2021
18 מפגשים שבועיים
בימי ד' בין השעות 22:00 - 17:30
ובנוסף :
3 מפגשי תרגול (חובה)
2 סדנאות העשרה מרתקות!
יש למה לחכות !!

היכונו ל - NLP מאסטר בהמשך ישיר

השאירו טלפון ונחזור אליכם בשמחה

ראשי

אז מה זה בעצם NLP ?

NLP היא שיטת אימון וטיפול מתחום הפסיכולוגיה החיובית

לימודי NLP יאפשרו לך  ליצור שינוי בכל תחומי החיים תוך שימוש משולב במודע ובתת המודע.

השיטה מתאימה ליישום עצמי וכן לעבודה עם אחרים ואיננה מחייבת רקע בטיפול. קורס NLP פרקטישינר הוא הדרך הטובה ביותר להתפתחות אישית ושיפור איכות החיים.  בנוסף לתכנים מעצימים, כולל הקורס טכניקות וכלים רבים לטיפול במגוון רחב של קשיים ובעיות כולל טראומות וחרדות.

לימודי  NLP יסייעו לך  לבחון ולהבין מה מונע ממך להשיג את מטרותיך וכיצד ניתן לשפר ולחזק את דפוסי החשיבה וההתנהגות שלך על מנת להשיגן. שיטת ה – NLP עוסקת  בחיבור שבין גוף ונפש ועושה שימוש חכם בכוחו של תת המודע.

הכלים והטכניקות של ה- NLP ילמדו אותך להרחיב ולחדד את החושים, להעשיר ולדייק את השפה, כך שתוכל ליצור שינויים חשיבתיים והתנהגותיים בזמן קצר יחסית.

השימוש בדפוסי חשיבה חיובית יתורגם  למעשים הנכונים, אשר תוצאותיהם יעצימו ויחזקו  את דפוסי החשיבה, אשר יתורגמו שוב למעשים הנכונים וכך הלאה, עד שיווצר  כדור קסמים הולך וגדל של הצלחה, הצלחה שהופכת לדרך חיים.

לימודי NLP באשקלון – הדרך שלך להצלחה. 

צוות המכללה

NLP פרקטישינר

BSW ו-NLP טריינר, מייסדת המכללה, בעלת קליניקה לטיפול ואימון באשקלון.

נעים להכיר, שמי דפנה, אני עוסקת בטיפול יותר מ- 25 שנים. בעברי הקמתי וניהלתי מסגרת יום לנוער בסיכון, הנחתתי קבוצות הורים וקבוצות של נפגעות תקיפה מינית, הדרכתי סטודנטים לעבודה סוציאלית והנחתי קורסים בתחום הפסיכולוגיה החיובית במוסדות שונים.

לימודי NLP – התובנות, הטכניקות והכלים של השיטה המופלאה הזו שינו את תפיסת עולמי ושדרגו באופן משמעותי את הגישה שלי לטיפול ולחיים בכלל. הבנתי שבכל אחד מאיתנו יש הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים או מאמינים ורק צריך למצוא את הדרך לטפח ולהוציא את זה החוצה. בזכות ה- NLP אזרתי עוז לעזוב עבודה קבועה ומסודרת כשכירה ולצאת לדרך עצמאית כמטפלת, מאמנת ומרצה ומאז חיי מלאים בשמחה, עשייה ויצירה.

NLP פרקטישינר

עובדת סוציאלית ומומחית  NLP . עוסקת מזה 12 שנה בתפקידי ליווי והעצמה של אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה ממשבר ובתפקידי ניהול מקומי וארצי  של מסגרות לשיקום נפשי, חברתי ותעסוקתי. 

נעים להכיר, שמי נועה, אני מאמינה שלימודי  NLP הם בסיס ותשתית נפלאה לצמיחה. לימוד השיטה הוסיף לי כלים משמעותיים לשיפור  תהליכי התפתחות אישית עבורי ועבור האנשים שאני מלווה. זכיתי לראות אנשים עושים כברת דרך אדירה אישיותית וביצועית ביחס למה שציפו מעצמם בתחילת הדרך  וזה מחזק את רצוני להרחיב את מעגל ההשפעה שלי כי 'אין למעלה מזה'.

NLP מאסטר אורות

NLP טריינר, עוסקת יותר מ -17 שנה בקידום אנשים ועסקים להגשמה. 

נעים להכיר, שמי מרי קסלר לופו. מייסדת MWay, מיזם המסייע לאנשים להתקדם    לשלב הבא בקריירה ובעסק מתוך תשוקה משמעות וייעוד. אני מאמינה שאומץ, נחישות ויוזמה הם המשאבים החשובים ביותר   לצמיחה והתפתחות. 

לימודי NLP עזרו לי להתפתח  ולקדם את הקריירה האישית באופן משמעותי. זו הסיבה שאני משתמשת בכלים הנפלאים של השיטה בכל תחומי העיסוק שלי. 

 בהכשרתי אני יועצת מוסמכת להתפתחות קריירה ופיתוח עסקי,  יועצת SFM (מידול מפתחות ההצלחה של רוברטס דילטס),     מנחה פנורמה חברתית וכן בעלת תואר שני במדעי הרפואה ועוסקת בפסיכותרפיה גופנית.

 

בואו לחוות כיצד ניתן לשנות ולהשתנות
כאשר לומדים לראות את הדברים קצת אחרת..
NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר

והנה חלק קטן ממה שמספרים בוגרי קורס NLP פרקטישינר

אורלי אורנה אסרף
אורלי אורנה אסרף
קרא עוד
פתחתם בפני את הדלת וגיליתן לי עולם שלם וקסום. נהניתי מאד מהקורס, מאופן הלימוד והמחשבה על כל פרט קטן בבניית הקורס. קיבלתי 'ארגז כלים' מכובד מאד להמשיך להתאמן ולהמשיך ללמוד. לקחתי איתי המון דברים מכל מפגש, מכל אחד שנכח בקורס למדתי עוד .נכון שיש כמה שיטות ומבחר גדול של מדריכים, אבל בקורס של דפנה משהו קורה - האווירה חמה ולבבית וקשה להאמין שמאדם ששומר בקנאות על הפרטיות שלו, מצליחים להיפתח, לספר ולשתף מבלי שאף אחד יאיץ או יכריח אותך לעשות זאת. בקיצור, אם עייפתם מניסיונות בואו לדבר האמיתי. קורס NLP במכללת השראה בניהולה של דפנה ממן.
נגבה רז
נגבה רז
קרא עוד
אני מטפלת הוליסטית שנים עם ארגז כלים מאד עשיר. בחרתי בדפנה כמורה שלי ומסתבר שהבחירה היתה מדויקת ביותר. מורה נהדרת, בעלת ניסיון, ידע אקדמי עשיר, רגישות רבה ויכולת להעביר מושגים מופשטים בגובה העיניים, תמיד בחיוך, הומור וסיפורים מהחיים. אל תחשבו פעמיים, הקשיבו לקול הפנימי שלכם ולמה שטוב ולכו ללמוד אצל דפנה, מורה לחיים.
ויויאן חי
ויויאן חי
קרא עוד
הצטרפתי לקורס NLP כדי להעניק מתנה לעצמי, מתוך אמונה שהקורס יגרום לי לשפר את תפיסת העולם ולהבין את האחר בצורה חיובית, עם הרבה שיקול דעת ועבודה עצמית. הקורס הצליח להניע ולדרבן אותי להגיע למטרות שתמיד רציתי. נהניתי מאד מהקורס ותוצאותיו ניכרו כבר מהרגע הראשון. דפנה הצליחה לעזור לי לשנות את אורח החיים האישי, לשפר את המודעות העצמית, היחסים עם הזולת ולקבל כוחות יוצאי דופן לשינוי הרגלים. דפנה, המשיכי להיות מורה לחיים כפי שהנך, חיבוק חזק ממני והרבה אהבה.
לימור עמר
לימור עמר
קרא עוד
הגעתי ללמוד במכללת השראה לאחר שנה של בירורים לגבי קורס NLP וכבר בשבועיים הראשונים הרגשתי באינטואיציה שלי שהגעתי למקום הנכון. הרגשתי את השינוי שחל בי, הגעתי להבנות ותובנות ששינו את חיי, את הדרך בה פעלתי, מתוך אמונות שהיו טמונות בי עוד מהילדות, הבנתי כמה יכולות יש לי לשנות ולהתחיל לחיות הרבה יותר טוב, להציב מטרות ולהגשים אותן, לשפר מערכות יחסים ואמונות. נהנתי מאד מהקורס, קבוצה מדהימה עם חיבור ואווירה טובה. יצאתי מחוזקת ורואה את החיים במשקפיים ורודות. למדתי לשחרר ולסלוח. היום אני הרבה יותר חיובית, פחות לוחמנית, פחות נפגעת. דפנה מעבירה את החומר בצורה ברורה וטובה. ממליצה בחום לכל אדם ללמוד NLP. תודה מכל הלב.
ולרי אילנוב
ולרי אילנוב
קרא עוד
רציתי להודות לך דפנה על כל הידע והתובנות שאת מעבירה לנו אני מגיעה לשיעור מרוקנת מרוב כל העומס בבית, הילדים, הקורונה... ויוצאת מלאה, ממש מרוממת מכל שיאור. מקבלת ממך מתנה, תובנה שמשנה חיים. שוב תודה, את אלופה אמיתית!!
אבלין ביבי
אבלין ביבי
קרא עוד
קורס מעשיר ומעניין. חובה על כל אדם לחוות קורס כזה על מנת להעצים את עצמו, את הביטחון העצמי, ליישם ולעשות בחירות נכונות בחיים. בזכות הקורס שדרגתי את הביטחון העצמי, החלפתי הרגלים שליליים בחיוביים ולמדתי המון על עצמי ועל אחרים באמצעות תרגול הטכניקות. השיטה הביאה לשינוי בדרך החשיבה שלי, חשיבה הרבה יותר חיובית, לראות בכל סיטואציה את חצי הכוס המלאה. היום ההתנהגות שלי הרבה יותר רגועה, שוקלת מילים לפני שמגיבה. כל שיעור אתכם מלמד אותנו באיזה פרספקטיבה לראות את החיים, אנחנו מקבלים תובנות ומודעות ולאט לאט האסימונים מתחילים ליפול. בקיצור הגשמת חלום ממפת החזון שלי
לאה גינזבורג
לאה גינזבורג
קרא עוד
מדובר בשיטה מאד פרקטית שנותנת כלים יישומיים לתהליכים שקורים לנו בנפש אשר ביכולתם לסייע בשינוי ההתנהגות והעצמתה. תכני הקורס מוגשים באופן מסודר, ענייני ורצוף. ההתנסויות וההדגמות הרבות נתנו חיים למפגשים והמחישו היטב את החומר הנלמד. נוצרה קבוצת למידה טובה, בעלת אווירה טובה שנעים להיות חלק ממנה. דפנה מחוברת ואוהבת מאד את מה שהיא מלמדת. היא מצליחה להעביר את השמחה וההתלהבות לנושא. אני מרגישה שאני פשוט מתאמנת כל הזמן, משפרת את השיחה החיובי ומעצימה אותו. זה פשוט עובד!
עדנה בן דוד
עדנה בן דוד
קרא עוד
תודה לכן על העברת הקורס בצורה כל כך כיפית, מעניינת וחווייתית. אני כל כך שמחה שנרשמתי לקורס. זה נתן לי כלים מדהימים לחיים,
טלמור אלימלך
טלמור אלימלך
קרא עוד
הודות לקורס למדתי לראות את עצמי, להקשיב, לשאול את עצמי מה אני באמת רוצה. היום אני יותר מחוברת לעצמי והתקשורת עם הסביבה השתפרה באופן עצום. אני יותר קשובה, מתונה ומכילה וכתוצאה מכך למדתי לשחרר, לקחת אוויר לפני שאני עונה. הקורס היה מדהים.
שרה רביד
שרה רביד
קרא עוד
לפני הקורס פחדתי לדבר, לא יצאתי מהבית, לא היה לי קשר עם העולם. כעת יש לי קשר טוב. היום אני אישה חברותית. למדתי דרכים להתמודד עם מצבים שונים וזה עזר לי בכך שהיום אני פחות כועסת
לילך מורלי
לילך מורלי
קרא עוד
למדתי שאין דבר כזה כישלון או בעיה, הכל ניתן לגישור ולבן אדם יש את כל המשאבים על מנת להשיג את מטרותיו. אני לא יודעת להסביר, אבל אין ספק שמשהו השתנה אצלי בפנים, נרגע. זה שינה לי מאד את החשיבה, אני רגועה יותר וזה שווה לי המון. נהנתי מאד בקורס למרות העייפות לאחר יום עבודה ולמרות משבר הקורונה שקטע את הרצף.
יערית נגר
יערית נגר
קרא עוד
למדתי שאני שווה יותר ממה שחשבתי. שאני לא פחותה מאחרים ושיש בי כמעט את כל מה שצריך כדי להצליח. היום אני מרגישה שיש לי כלים להתמודד עם אנשים וגם שאנשים הם בסה"כ דומים בצרכים שלהם והכל בסדר. הקורס נהדר, הגמישות של דפנה, המודל לחיקוי, האופן ההדרגתי והמותאם
גלית מאיר
גלית מאיר
קרא עוד
מה שלמדתי אפשר לי לפתוח עוד דלת ועוד דלתות שהיו נעולות. אני מרגישה שאני בהתחלה של להרגיש נהדר.
קולט זנדני
קולט זנדני
קרא עוד
למדתי הרבה דברים משמעותיים ומיטיבים לחיים כמו הנחות היסוד המעצימות, כיצד לשאול שאלות ועוד ועוד. אני מאד אוהבת את דפנה, את השקט שלה, את אופן העברת החומר וההתלהבות. ממליצה לכולם בחום גדול ללמוד NLP.
הקודם
הבא

השאירו טלפון ונחזור אליכם בשמחה

ראשי
NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר

תעודת NLP פרקטישינר

התעודה שתקבלו הנה הסמכה רשמית ובינלאומית מטעם HNLP – ביה"ס העולמי ל- NLP בהנהלת ג'ולי סילברת'ורן, אשר הגיעה לישראל מאריזונה, כדי להסמיך אותי ואת חברי לקורס הטריינר ללמד NLP.

סילברת'ורן , פסיכולוגית וותיקה מאד בתחום ה- NLP פיתחה טכניקות וגישות חדשות שנלמדות היום בבתי ספר ל- NLP בכל העולם. תעודת NLP פרקטישינר תאפשר לכם להתחיל לאמן אנשים בשיטת NLP ולהמשיך להתמקצע בתחום האימון והטיפול.

NLP פרקטישינר
NLP פרקטישינר
סילבוס

NLP פרקטישינר –  נפגשים פעם בשבוע בשעות הערב

22:00 – 17:00

 מפגש מספר 1 – 10.11.2021
הכרות ומבוא ל – NLP
מדוע כדאי ללמוד NLP וכיצד מובילה השיטה להצלחות בכל תחומי החיים.

מפגש מספר 2  – 17.11.2021
מבוא לתקשורת
עקרונות מפתח ליצירת כימיה ותקשורת טובה כאמצעי לשינוי והשפעה (סטייט, ראפור, הצטרפות והובלה).

מפגש מספר 3  – 24.11.2021
מודל לתקשורת
מרכיבי החוויה הסובייקטיבית ושימושיה – מי אחראי ל'סרט' של חיי ואיך לעבור לכיסא הבמאי של סרט חיי.

מפגש מספר 4 – 8.12.2021
המתנה של האמונות המעצימות

אמונות ודפוסי חשיבה מקדמים שנדגמו מאנשים מצטיינים בתחומם לחיבור למשאבי השמחה והעשייה, שיפור התקשורת והשגת תוצאות פורצות דרך בכל כתחומי החיים. 

מפגש מספר 5 – 15.12.2021
עמדות תפיסה
כיצד להבין אנשים טוב יותר, לפתור קונפליקטים בין אישיים ולשפר מערכות יחסים 'תקועות'.

מפגש מספר 6 – 22.12.2021
עיצוב מטרה -OUTCOME              

כיצד לעצב ולהטמיע מטרות במודע ובתת המודע (אקולוגיה, מודל MASTER , מודל וולט דיסני).  

מפגש מספר 7 –  29.12.2021
חזון ורמות לוגיות של שינוי

כיצד לתכנן ולבנות את חיי באמצעות בניית חזון והטמעתו בכל הרמות הלוגיות. 

מפגש מספר 8 – 5.1.2022
ערעור ושינוי אמונות מגבילות
כיצד לפרק דפוסי חשיבה נוקשים באמצעות שאלות מעצימות ומודלים שפתיים (מטא מודל – וורגי'יניה סאטיר).

מפגש מספר 9 – 12.1.2022
שפת ההשפעה
כיצד להשפיע על עצמנו ועל אחרים באמצעות דמיון מודרך ושימוש בדפוסי שפה ייחודיים (מילטון מודל). 

מפגש מספר 10 – 19.1.2022
העולם הרגשי

כיצד לרדת מ'רכבת ההרים' הרגשית ולשמור על איזון נפשי בעולם דינמי לחוץ ומשתנה (סטייט ועוגנים).

מפגש מספר 11 – 26.1.2022
צרכים וערכים

כיצד ניתן לספק את הצרכים שלנו ושל האחרים בהלימה לערכים שאנחנו מאמינים בהם (מודלים של צרכים אנושיים, איחוי חלקים). 

מפגש מספר 12 – 2.2.2022
חלקים באישיות
קונפליקטים פנימייים ופתרונם (טכניקה בששה שלבים למסגור מחדש של קונפליקט).

מפגש מספר 13 –  9.2.2022 
מסגור ומסגור מחדש

כיצד לשנות תפיסות מוטעות ומכשילות ולפתור בעיות באמצעות שינוי גישה ומיקוד (יועצים פנימיים).

מפגש מספר 14 – 16.2.2022
שפת החושים
טכניקות מתקדמות לקידוד מחדש של חוויות לא נעימות והעצמה (סאב-מודלטיז, מאפ-אקרוס וסוויש). 

מפגש מספר 15-   23.2.2022
מודלינג ואסטרטגיות
שחזור הצלחות באמצעות דיגום אסטרטגיה –  עקרונות הפעולה הנדרשים בדרך להגשמת המטרה (מחולל ההתנהגות החדשה). 

מפגש מספר 16 – 2.3.2022
מבוא לקו הזמן
'לעולם לא מאוחר לחוות ילדות מאושרת' (ריצ'רד בנדלר). הכרות ודגשים לעבודה עם קו הזמן (שינוי היסטוריה אישית). 

מפגש מספר 17  – 9.3.2022
אתיקה / מבחן הסמכה תיאורטי ומעשי.
אתיקה מקצועית לאימון וטיפול. צפייה בתרגול מעשי ומבחן תיאורטי. 

 מפגש אחרון – 23.3.2022
חלוקת תעודות NLP PRACTITIONER
ומסיבת סיום. 

מה נקבל בקורס?
 • קבלה עצמית ושלום פנימי - תעברו תהליך פנימי בו תגלו את הדרך להקשיב, לאהוב ולקבל את עצמכם בדיוק כמו שאתם
 • התגברות על פחדים ודאגות - תקבלו כלים להתמודד עם מצבים רגשיים מאתגרים, להתיידד עם פחדים וחרדות, להתעלות מעליהם ולהתמקד במטרות שלכם.
 • קבלת החלטות - תלמדו לשקול ולקבל את ההחלטות הנכונות מתוך התחברות לרצון המדויק והאותנטי שלכם
 • תקשורת מקדמת - תלמדו לפתח את ההקשבה ותשומת הלב ליקיריכם ולשפר את הקשר עם בני משפחה וחברים.
 • מערכות חסים מטיבות - תלמדו לפתח את ההקשבה ותשומת הלב ליקיריכם ולשפר את הקשר עם בני משפחה וחברים.
 • התפתחות מקצועית - תרכשו כלים ובטחון רב בהובלת אנשים והנחיית תהליכים רגשיים עמוקים ומעצימים.
 • תלמדו כיצד להשפיע ולשלב תהליכים אלה במגוון גדול של תפקידים
מה עוד נקבל ?
Group 179

מרצים עם ניסיון מוכח בטיפול

Group 180

חוברת קורס מקיפה ומקצועית

Group 181

10% הנחה בקורס מאסטר

Group 178

עד 20 תלמידים בכיתה

Group 177

סדנאות העשרה ומפגשי תרגול

Group 176

כניסה חופשית לכל שעורי הפרקטישינר העתידיים במכללה

שאלות נפוצות

בהחלט, מדובר בשיטה פשוטה וקלה לתרגול ויישום. הכלים נלמדים מן היסוד וניתן להמשיך ולפתח אותם בקורסי המשך ובתרגול בחיי היומיום.

NLP משתלבת מצוין, משלימה ומשדרגת את שיטת האימון (קאוצ'ינג) שנלמדות בבית ספר לאימון. בנוסף משתלבת השיטה, מעצימה ומשלימה שיטות טיפול רבות כגון CBT, מיינדפולנס, השיטה הנרטיבית, שיטות של 'גופנפש' ועוד.

הקורס יתחיל ויסתיים במועד שנקבע. לשם כך נדרש לגמישות מצידנו ומצדכם.

אנו תקווה שהלמידה תתקיים כסדרה ללא מגבלות השעה.

במידה ויהיו הגבלות כלשהן נעבור ללמידה היברידת – למידה מקוונות בזום כאשר לא ניתן ללמד באופן פרונטלי.

יחד עם זאת במידה ונאלץ לקיים שיעורים רבים בזום, יתווסף שיעור השלמה פרונטלי מלא אל מול כל ארבעה מפגשי זום. 

מתוך בטחון מלא בערך של הקורס ובתכנים האיכותיים אנו נותנים
אחריות מקצועית מלאה. אם לא תהיו מרוצים במהלך החודש הראשון
.של הקורס נחזיר לכם את מלוא כספכם למעט דמי ההרשמה.

לפרטים נוספים
חייגו:
052-8826321 מורג
050-4422788 לירז
רוצים לשמוע עוד?
עדיין מתלבטים?
השאירו טלפון ונחזור אליכם בשמחה
ראשי
* פתיחת הקורס מותנית במינימום נרשמים
 
* אנו מקווים שנוכל לאפשר למידה פרונטלית סדירה ורצופה.
במידה ולא נוכל להיפגש פיזית בגלל צו השעה נעבור ללמידה בזום.
 בכל מקרה לא נאפשר החזרים כספיים.
 
דילוג לתוכן