בנה את החלומות של עצמך, אחרת מישהו אחר ישכור
אותך לבנות את החלומות שלו.

פארה גריי

מכללת השראה - NLP באשקלון

למה כדאי כל כך ללמוד NLP ?

NLP היא שיטת אימון וטיפול מתחום הפסיכולוגיה החיובית. יישום השיטה מניע להתפתחות אישית באמצעות שיפור התקשורת והמודעות, העצמה וחיבור למשאבים. 

בלב השיטה הנחת היסוד הבסיסית שהמציאות שאנו חווים הנה סובייקטיבית ומשקפת מבנים פנימיים במוחנו.

ההבנה הזו, היא שהניעה את מייסדי השיטה לחקור ולחבר מעין 'חוברת הנחיות למשתמש במוח' – שיטה  שמאפשרת  לנו לקחת שליטה על הרגשות, ההרגלים והפעולות שלנו, על הדרך בה אנו מתקשרים ומגיבים למצבי החיים השונים. 

שיטת ה – NLP מלמדת אותנו כיצד לעצב ולכוון את פרץ המחשבות המשתולל שבמוחנו לכיוון המתאים לנו ביותר. זאת על מנת להגשים את המטרות שלנו, לממש את הפוטנציאל האישי ולחיות חיים טובים ומשמעותיים. 

הכל התחיל בשנות השבעים בקליפורניה, כאשר דר' ריצ'רד  בנדלר ופרופ' ג'ון גרינדר, בזמנו עדיין סטודנטים באוניברסיטה, החלו לחקור את מושג המצוינות באמצעות למידה מאנשים מצטיינים בתחומם.

בתחום הפסיכולוגיה הוקסמו השניים מן הגאונות הבולטת של שני מטפלים עיקריים: ורג'יניה סאטיר, מטפלת משפחתית ומילטון אריקסון, פסיכיאטר ומומחה להיפנוזה.

מטפלים אלה חוללו שינויים דרמטיים בחייהם של אחרים באמצעות שימוש בטכניקות ותבניות שפה ייחודיות. במהלך שנתיים של חקירה,מלאת התלהבות ותשוקה, בודדו את מרכיבי המצוינות בעבודתם וארגנו אותם בדמות שיטה סדורה ןמובנית.

אתם בוודאי שואלים את עצמכם מה מקור השם NLP, הנשמע כמו יסוד כימי או משהו השאול מן המדעים המדויקים. ובכן , מסתבר כי לילה אחד, בסיום יום עבודה ארוך, עצר שוטר את בנדלר, שהיה אז בחור צעיר בעל שיער ארוך, ושאל לעיסוקו. בנדלר, שלא ידע מה להשיב, הביט סביבו וראה על רצפת מכוניתו ירחונים שנוים שעוסקים במתמטיקה, תכנות ובלשנות; כך חיבר ביניהם בהבזק של רגע ואמר לשוטר שהוא עוסק ב – 

Neuro Linguistic Programming

 ובכך הותיר את עולם הטיפול עם צירוף האותיות המוזר הזה לנצח:

Neuro – הנוירונים, כלומר מערכת העצבים דרכה מעובר הקלט החושי, אשר מעובד במוח. 

Lingustic  -השפה, הביטויים המילוליים והבלתי מילוליים שאנו בוחרים להשתמש בהם ובכך להשפיע על התודעה שלנו.

Programming – תכנות, האופן בו אנו מתכנתים את המוח לנהל את התנהגותנו באופן האופטימלי באמצעות חידוד הקלט החושי ואימוץ שפה חיובית, המניעה לפעולה טובה ונכונה. 

 

הצטרפו אלינו למסע החשוב ביותר – המסע אל עצמכם ואנו נשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך. 

קורסי NLP

הקורסים שלנו

NLP PRACTITIONER

הקורס הראשון  והחשוב ביותר בסדר ההסמכה, בקורס זה לומדים את שפת  ה-NLP ומפתחים גישה חדשה לחיים. הקורס מקנה כלים ליצירת שינוי אמיתי בחיים באמצעות העצמה, שיפור התקשורת וחיבור למשאבים. 

התעודה שתקבלו הנה הסמכה רשמית ובינלאומית מטעם בית הספר העולמי HNLP.

NLP
MASTER

העמקה ושכלול היכולת להשתמש במגוון הכלים והטכניקות שנלמדו בקורס הפרקטישינר.

בקורס תלמדו לעבוד באופן יצירתי עם הכלים של ה – NLP ולייצר לעצמכם מרחב אינסופי של אפשרויות להגשמת הפוטנציאל שלכם עבורכם ועבור המונחים שלכם

NLP
PRACTITIONER ONLINE

הקורס הראשון  והחשוב ביותר בסדר ההסמכה, בקורס זה לומדים את שפת  ה-NLP ומפתחים גישה חדשה לחיים. הקורס מקנה כלים ליצירת שינוי אמיתי בחיים באמצעות העצמה, שיפור התקשורת וחיבור למשאבים. 

התעודה שתקבלו הנה הסמכה רשמית ובינלאומית מטעם בית הספר העולמי HNLP.

קורס דיגיטלי בזום, עד 18 תלמידים בלבד במחזור, על מנת להבטיח למידה אישית ומשמעותית. 

NLP
מעשי

הזדמנות מיוחדת ללמוד באופן פרקטי את הכלים האפקטיביים ביותר של ה – NLP ליצירת שינויים בחיים בארבעה מפגשים בלבד.

בקורס נלמד כיצד להתגבר על אמונות מגבילות ולאמץ אמונות מעצימות, כיצד להתחבר לכוחו של תת המודע, לבנות חזון ולהופכו למציאות.

 

 

מלאו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

ראשי
דילוג לתוכן